widok sprzed hangaru  
  
główna strona
skoki spadochronowe Warszawa

10-12 października 2008
XVIII Mazowieckie
Warszawskie Zawody Samolotowe


Informacja, regulamin, wzory zgłoszeń  więcej...
 



   Lista zawodników:

1.
Sysio Jarosław - Skalik Marcin Bielsko Biała C152 FOV
2.
Sysio Dawid Bielsko Biała C152 KSY
3.
Sysio Krzysztof Bielsko Biała C152 KSY
4.
Wieczorek Michał - Ostasz Szczepan Kraków C152 FZY
5.
Lechowski Dariusz Kraków C152 KSN
6.
Bartler Michał - Kliza Kamil Lublin C150 KII
7.
Rozum Ireneusz - Szczepaniak Justyna Łódź C152 KWS
8.
Nowicki Stanisław Poznań C152 KSN
9.
Kędzierski Dariusz - Stefański Andrzej Szczecin 3XTRIM SPRL
10.
Osowski Michał - Osowski Paweł Toruń C152 FZY
11.
Radomski Bolesław - Małoń Martyna Toruń C152 KCH
12.
Krzemiński Michał - Minasiewicz Albert Warszawa C172 COM
13.
Cedroński Michał - Kuczyński Zygmunt Warszawa C152 ECM
14.
Szczepańska Małgorzata - Knyż Wojciech Warszawa C152 ECM
15.
Nowicka Delfina - Jóźko Piotr Warszawa W35 EZB
16.
Izydorczak Mirosław - Bąkowska Inka Warszawa C150 FET
17.
Pawlak Łukasz - Oleksiewicz Maciej Warszawa C150 FKM
18.
Szawcow Jarosław - Grabski Jakub Warszawa C150 KDN
19.
Kwieciński Michał - Andrzejewski Michał Warszawa C150 KFP
20.
Sieczkowski Piotr - Doroszuk Karolina Warszawa C150 KFP
21.
Rogulski Robert - Herbst Andrzej Warszawa C150 KII
22.
Jastrzębska Anna - Jastrzębski Leszek Warszawa C152 KOL
23.
Zmysłowski Grzegorz - Rogalski Piotr Warszawa C152 KOL
24.
Oktawiec Jacek - Chomicka Joanna Warszawa CH601H YOK
25.
Wieczorek Szymon - Bujwid Krzysztof Warszawa 3XTRIM YUD
26.
Falęcki Michał - Kalinowski Jakub Warszawa C172 ZAP
27.
Góralczyk Sergiusz - Krupa Piotr Warszawa C172 ZAP
28.
Chrząszcz Marcin - Tomkow Przemysław Wrocław C152 KCH

Aby obejrzeć trasy zawodników należy zainstalować program Air Observer .zip (7,6Mb), pobierz program...
Po uruchomieniu programu, klikając w Load Course (ikonka z niebieską strzałką) otworzyć plik RED.CRS dla tras 1 konkurencji, pobierz plik...
GREEN.CRS dla tras 2 konkurencji, pobierz plik...
Następnie poprzez kliknięcie w Read in flight log (ikonka z jednym czarnym samolotem) można odczytać trasy zawodników.
Trasy 1 konkurencji, pobierz .zip...
Trasy 2 konkurencji, pobierz .zip...
Przed odczytem tras .zipy trzeba rozpakować!
*w przypadku problemów/pytań - mail webmaster

 
Mapa wzorcowa
1 konkurencji:
Mapa wzorcowa
2 konkurencji:

Fotki z rozpoznania
więcej...

Wyniki cząstkowe
  
więcej...


Galeria zdjęć
  
więcej...

 

 



Protokół Komisji Sportowej XVIII Mazowiecko-Warszawskich Zawodów Samolotowych

Komisja Sportowa Zawodów, stwierdza, że w dniach 10-12.10.2008 na Lotnisku Babice przeprowadzono XVIII Mazowiecko-Warszawskie Zawody Samolotowe. W zawodach udział wzięło 27 załóg z 9 aeroklubów regionalnych. Przeprowadzono dwie konkurencje nawigacyjne
i konkurencję lodowań. Do Komisji Sportowej nie wpłynęły żadne protesty i podane poniżej wyniki są prawomocne i ostateczne.

Wyniki (Profesjonaliści):

MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
LĄDOWANIA
NAWIGACJA
SUMA
1.
Wieczorek Michał
Ostasz Szczepan
Kraków
30
106
136
2.
Radomski Bolesław
Małoń Martyna
Toruń
50
219
269
3.
Bartler Michał
Kliza Kamil
Lublin
30
265
295
4.
Lechowski Dariusz
-
Kraków
60
261
321
5.
Nowicki Stanisław
-
Poznań
10
386
396
6.
Pawlak Łukasz
Oleksiewicz Maciej
Warszawa
90
328
418
7.
Sysio Krzysztof
-
Bielsko Biała
100
509
609
8.
Sysio Dawid
-
Bielsko Biała
40
580
620
9.
Kędzierski Dariusz
Stefański Andrzej
Szczecin
160
728
888
10.
Osowski Paweł
Osowski Michał
Toruń
190
812
1002


Wyniki (Amatorzy):


MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
LĄDOWANIA
NAWIGACJA
SUMA
1.
Sysio Jarosław
Skalik Marcin
Bielsko Biała
190
660
850
2.
Chrząszcz Marcin
Tomkow Przemysław
Wrocław
30
1042
1072
3.
Jastrzębska Anna
Jastrzębski Leszek
Warszawa
110
1899
2009
4.
Cedroński Michał
Kuczyński Zygmunt
Warszawa
30
2423
2453
5.
Izydorczak Mirosław
Bąkowska Inka
Warszawa
260
2197
2457
6.
Wieczorek Szymon
Bujwid Krzysztof
Warszawa
360
2115
2475
7.
Kwieciński Michał
Andrzejewski Michał
Warszawa
410
2249
2659
8.
Oktawiec Jacek
Chomicka Joanna
Warszawa
200
3900
4100
9.
Nowicka Delfina
Jóźko Piotr
Warszawa
100
4130
4230
10.
Sieczkowski Piotr
Maciejewski Piotr
Warszawa
580
4078
4658
11.
Zmysłowski Grzegorz
Rogalski Piotr
Warszawa
90
4628
4718
12.
Krzemiński Michał
Minasiewicz Albert
Warszawa
530
5474
6004
13.
Rozum Ireneusz
Szczepaniak Justyna
Łódź
390
6008
6398
14.
Rogulski Robert
Herbst Andrzej
Warszawa
200
6658
6858
15.
Szawcow Jarosław
Grabski Jakub
Warszawa
300
6867
7167
16.
Szczepańska Małgorzata
Knyż Wojciech
Warszawa
470
6805
7275
17.
Falęcki Michał
Kalinowski Jakub
Warszawa
290
7270
7560

 
 

© Aeroklub Warszawski 2008, ul. Księżycowa 1, 01- 934 Warszawa     
Skoki spadochronowe Warszawa