widok sprzed hangaru  
  
główna strona
skoki spadochronowe Warszawa


XX Ogólnopolskie Warszawskie Zawody Samolotowe


W dniach 8 - 10 października 2010 roku, na lotnisku Warszawa Babice odbyły się XX Ogólnopolskie Warszawskie Zawody Samolotowe.
Dzięki uprzejmości organizatorów, prezentujemy również materiały jakie otrzymali zawodnicy.
Warto się z nimi zapoznać i może nawet spróbować własnych sił, dla treningu.
Obejrzyj fotoreportaż Maćka Musiejowskiego.



DZIEŃ PIERWSZY

Fotki z rozpoznania





Mapa wzorcowa




Instrukcja trasy




Wyniki po pierwszej konkurencji:

MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
PUNKTY
1.
Wieczorek Michał Ostasz Szczepan Kraków
48
2.
Sysio Jarosław Skalik Marcin Bielsko-Biała
82
3.
Pawlak Łukasz Żywina Piotr Warszawa
118
4.
Osowski Paweł Bednorz Aleksandra Toruń
128
5.
Chrząszcz Marcin Kliza Kamil PWSZ Chełm
142
6.
Wieczorek Szymon Wieczorek Krzysztof Warszawa
162
7.
Bartler Michał   Lublin
338
8.
Masalski Marek Jurewicz Stanisław Warszawa
408
9.
Koper Piotr Knaś Sławomir Warszawa
566
10.
Tatrczuk Anna Kędzierski Dariusz Szczecin
654
11.
Kwiatosz Marcin Szymański Piotr Warszawa
848
12.
Krzywicki Paweł Bielonko Barbara Białystok
1018
13.
Dróżdż Maciej Rutkowski Andrzej Warszawa FIS
1110
14.
Kukowski Rafał Grabski Jakub Warszawa
1116
15.
Hanc Konrad Cieślik Lucyna Warszawa
1138
16.
Kossowski Bartłomiej Kossowska Marta Warszawa
1231
17.
Kwieciński Michał Andrzejewski Michał Warszawa
1464
18.
Dobrzeniecki Wojciech Siemida Tomasz Warszawa
1564
19.
Bergel Patryk Kiełczyński Artur Warszawa
1588
20.
Grębosz Arkadiusz Truszkowska Ewelina Warszawa
1764
21.
Manulik Janusz Grządko Janusz Warszawa
1810
22.
Kalinowski Jakub Rogalski Piotr Warszawa
2050
23.
Kubicki Kuba Maciejewski Piotr Warszawa
2142
24.
Czech Piotr Bieluczyk Marcin Warszawa
2328
25.
Kuczyński Zygmunt Cedroński Michał Warszawa
2420
26.
Niedzielski Piotr Rostalski Artur OKL RZESZÓW
2640
27.
Witkowski Marcin Bąk K. Warszawa
2640



DZIEŃ DRUGI


Fotki z rozpoznania





Mapa wzorcowa




Instrukcja trasy



Wyniki po wszystkich konkurencjach:

MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
PUNKTY
1.
Pawlak Łukasz Żywina Piotr Warszawa
224
2.
Osowski Paweł Bednorz Aleksandra Toruń
234
3.
Sysio Jarosław Skalik Marcin Bielsko-Biała
238
4.
Wieczorek Szymon Wieczorek Krzysztof Warszawa
292
5.
Bartler Michał   Lublin
432
6.
Chrząszcz Marcin Kliza Kamil PWSZ Chełm
620
7.
Masalski Marek Jurewicz Stanisław Warszawa
626
8.
Koper Piotr Knaś Sławomir Warszawa
930
9.
Tatrczuk Anna Kędzierski Dariusz Szczecin
962
10.
Krzywicki Paweł Bielonko Barbara Białystok
1256
11.
Dróżdż Maciej Rutkowski Andrzej Warszawa FIS
1528
12.
Kukowski Rafał Grabski Jakub Warszawa
1628
13.
Hanc Konrad Cieślik Lucyna Warszawa
1942
14.
Kwiatosz Marcin Szymański Piotr Warszawa
2120
15.
Bergel Patryk Kiełczyński Artur Warszawa
2200
16.
Dobrzeniecki Wojciech Siemida Tomasz Warszawa
2232
17.
Grębosz Arkadiusz Truszkowska Ewelina Warszawa
2432
18.
Wieczorek Michał Ostasz Szczepan Kraków
2628
19.
Kwieciński Michał Andrzejewski Michał Warszawa
2772
20.
Manulik Janusz Grządko Janusz Warszawa
2840
21.
Kalinowski Jakub Rogalski Piotr Warszawa
3360
22.
Kossowski Bartłomiej Kossowska Marta Warszawa
3811
23.
Kuczyński Zygmunt Cedroński Michał Warszawa
3884
24.
Niedzielski Piotr Rostalski Artur OKL RZESZÓW
3946
25.
Czech Piotr Bieluczyk Marcin Warszawa
4275
26.
Kubicki Kuba Maciejewski Piotr Warszawa
4306
 

© Aeroklub Warszawski 2008, ul. Księżycowa 1, 01- 934 Warszawa     
Skoki spadochronowe Warszawa