widok sprzed hangaru  
  
główna strona
skoki spadochronowe Warszawa


Informacja, regulamin, wzory zgłoszeń pobierz .zip
Wspomnienia - XVIII WZS więcej...


Fotki z rozpoznania


Mapy wzorcowe







Aby obejrzeć trasy zawodników należy zainstalować program Air Observer .zip (7,6Mb), pobierz program...
Po uruchomieniu programu, klikając w Load Course (ikonka z niebieską strzałką) otworzyć plik
RED.CRS dla tras 1 konkurencji
pobierz plik...
GREEN.CRS dla tras 2 konkurencji, pobierz plik...
Następnie poprzez kliknięcie w Read in flight log
(ikonka z jednym czarnym samolotem)
można odczytać trasy zawodników.
Trasy zawodników
konkurencja I
pobierz .zip...

konkurencja II
pobierz .zip...

fot. © Maciej Musijowski


Wyniki (Profesjonaliści):

MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
I NAV
II NAV
LĄDOWANIA
SUMA
1.
Skrętowicz Krzysztof
Tomaszewski Robert
Opole
56
93
20
169
2.
Wieczorek Michał
Ostasz Szczepan
Kraków
118
71
10
199
3.
Skalik Marcin *
Rozenberg Mariusz
Częstochowa
122
87
0
209
4.
Pawlak Łukasz
Manulik Janusz
Warszawa
133
192
70
395
5.
Sysio Jarosław
Czekajło Tomasz
Bielsko Biała
133
264
10
407
6.
Lechowski Dariusz
Musijowski Maciej
Kraków
185
229
50
464
7.
Osowski Paweł
Nowicki Sebastian
Toruń
353
369
50
772
8.
Sysio Dawid
Łagodzki Tomasz
Bielsko Biała
431
310
60
801
9.
Koper Piotr
Knaś Sławomir
niezrzeszony
458
306
100
864
10.
Bednorz Aleksandra *
Majewska Paulina
Warszawa
473
358
50
881
11.
Gondek Paulina
Sztuka Paweł
niezrzeszona
689
413
50
1152
12.
Jastrzębska Anna
Wojda Karolina
Warszawa
729
732
30
1491

                   * Najlepszy Pilot Junior
                   * Najlepsza Kobieta Pilot



Wyniki (Amatorzy):


MIEJSCE
PILOT
NAWIGATOR
AEROKLUB
I NAV
II NAV
LĄDOWANIA
SUMA
1.
Masalski Marek
Szajkowska Alina
Warszawa
382
511
240
1133
2.
Kowalczuk Krzysztof
Pospieszyński Maciej
Warszawa
2025
856
260
3141
3.
Gąsiorowski Arkadiusz
Koperski Tomasz
Łódź
2720
426
70
3216
4.
Kubicki Jakub
Andrzejewski Michał
Warszawa
2763
805
40
3608
5.
Kwiatosz Marcin
Szymański Piotr
Warszawa
2414
1303
30
3747
6.
Szczepańska Małgorzata
Koźniewski Dariusz
Warszawa
2300
2105
80
4485
7.
Czech Piotr
Kurek Andrzej
Warszawa
2307
1811
400
4518
8.
Nowicka Delfina
Nowak Maciej
OKL-PWSZ Chełm
2943
1838
140
4921
9.
Baran Agnieszka
Pawłow Kamil
Warszawa
1922
2787
260
4969
10.
Kalinowski Jakub
Garwacka Zofia
Warszawa
2519
2738
400
5657
11.
Falęcki Michał
Zmysłowski Grzegorz
Warszawa
2812
2760
270
5842

 

© Aeroklub Warszawski 2008, ul. Księżycowa 1, 01- 934 Warszawa     
Skoki spadochronowe Warszawa